Klubo siena - Mano Volvo

V70 durų užrakto remontas

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
Vartotojo avataras
gedis44
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: 2010 Rgp 06 22:09
Auto: volvo v60 plug-in hybrid 2013
Miestas: Babtai

V70 durų užrakto remontas

Standartinė gedis44 »

Sveiki.Mano mašinoje v70 98m.yra toks nemalonus gedimas:vairuotojo pusės durelės užsirakina tiek su raktu tiek su pulteliu,bet atsirakina tik su raktu.Robertas atidavė man du užrakinimo mechanizmus,bet keleivio pusės.Gal žinote,ar jau darėte kas nors keitimą detalių iš vienos spynelės į kitą.Ir iš vis ar yra galimybių pakeisti.Bandžiau atsargiai išardyti vieną mechanizmą,bet neišeina,viskas kažkokiu būdu su kniedėm sutvirtinta.Detalės atrodo vienodos,bet kaip pakeisti,nežinau.Nejau reiks kito mechanizmo ieškoti.
V70 2.5 TDI 98m.mechanika

Temoje 7 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti