Klubo siena - Mano Volvo

Dregme po vairuotojo kilimu

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
mobylaizeris
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012 Bal 06 20:33
Auto: Volvo V50
Miestas: Vilnius

Dregme po vairuotojo kilimu

Standartinė mobylaizeris »

Sveiki,

Mano V50 turi kažkokia bėda, yra drėgmė po vairuotojo kilimu. Ar gali būti dėl to. kad tik prieš 2-3 savaites įdėjau guminius kilimus (pagailėjau litų tai idėjau iš maximos, bet tokius jau ne kartą esu pirkęs į savo ankstesnes auto, problemų nekildavo). Juk negali būti po vairuotoju surudije, gal kokie kanalai užsikišę, esu girdėjęs tokį dalyką.

Prie to paties. kad temos naujos nekurt. Ryte kai užvedu auto ir pradedu važiuot kartais stabdžiai silpnai dirba ir garsas būna toks lygtais būtų parudije ar kaladės į pabaigą eitų ir trintusi metalas į diską, bet kelis karta pastabdžius viskas atsistoja į savas vietas. Manau jeigu kaladės būtu į pabaigą sudirbtų davikliai ir kompas mestų klaidą, nebent jų nėra. Gal kam yra buvę panašių problemų? :s11

Temoje 5 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti