Klubo siena - Mano Volvo

Bloga bagažinės spynelė, ką daryt?

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
klug
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2014 Geg 12 19:50
Auto: Dar nera
Miestas: Vilnius
Turi padėkų: 1

Bloga bagažinės spynelė, ką daryt?

Standartinė klug »

Žodžiu visad rakindavau ir atrakindavau bagažinę mygtuku ir rakto net nenaudojau, bet neseniai prireikė atrakint ir pasirodo kad raktu nerakina. Išrinkau aš ją šiandien tai pasirodo kažkokio "meistro" ten jau tvarkyta buvo - įdėjus raktą spynelės dantukai neatsistoja lygiai dėl to spyna prasisuka ir netraukia troso.

Bandžiau aš žaist su tais dantukais(gal išmetė netyčia ir blogai surinko) bet teisingą kombinaciją surinkt tikimybė yra 1 iš 40320(jai ten išvis pagal raktus spynelė stovi) tai nusprendžiau nebežaist. :D

Šiaip galvojau gal pagal užrašus ant daktukų galima surinkt spyna - ten yra pvž 1L, 4R(kaip suprantu 1 left, 4 right pvž, didėja ar mažėja nuo viršaus ar apačios), bet pastebėjau kad pasikartojančių yra - 2x 1 L, 1 R net nėra, 2x 3R taip pat yra, tai gal kažkam šovė galvon iš dviejų spynų surinkinėt ar tiesiog išbarstė tai sudėjo ką turėjo?


O apskritai ką tokiu atveju gal… kad perskaityti visą login

Temoje 4 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti