Klubo siena - Mano Volvo

aptrankė mano volvą :( klausimas apie kainas, draudimą

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
runce
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2009 Spa 24 16:41
Auto: volvo s40 2001m 1,9TD reikia motoristo
Miestas: panevezys

aptrankė mano volvą :( klausimas apie kainas, draudimą

Standartinė runce »

va kas mano volvai nutiko :s10 http://www.fotoz.lt/runce/volvo/?successful_uploads=1" onclick="window.open(this.href);return false;
ramiai važiuojant iš kiemo piktas citroenas staiga įsijungė atbulinį ir gerai pagazavęs su kabliu man šonan.. lapą surašėm, teks remontuoti. palūžo bamperis, stipriai įlentas sparnas, palaužtas slenkstis, durelės nebesueina gerai (nesandariai užsidaro), durelės taip pat gerai įlenktos ir sunkokai atsirakina, važiuojant ratas liečiasi su arka.
man taip pirmą kartą. ko man reikia reikalaut iš draudimo? ar turi keisti naujom dalim, ar tik atlankstyti? ar turi nupurkšti antikorozine danga? kiek toks remontas kainuotų pas gerą meistrą? ir jei siūlys draudėjai pinigus kiek apsimoka paimti? ir ar turiu teisę reikalauti, kad taisytų volvo salone?

mašina volvo s40 2001m.

ačiū už patarimus, jaučiuosi pasimetęs :kolobki2_blush2kad perskaityti visą login
s40 2001 1.9 TD CR 85kw

Temoje 49 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti