kaip išsirinkti auto

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
e2ardas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010 Geg 08 16:43
Auto: neturiu :(
Miestas: Alytus

kaip išsirinkti auto

Standartinė e2ardas »

Sveiki, paskutinis mano (tiksliau mūsų keturių šeimos narių) auto, buvo Audi A4 2002 m. šiuo metu jis defektuojamas po auto įvykio. Laimei, vairavusi auto, žmona, po susidūrimo kaktomušomis su kitu auto, nenukentėjo ir atsipirko tik patirtu šoku. Dabar esame priversti pirkti kitą mašiniuką. Žmona kiekvieną dieną pravažiuoja daugiau kaip 150 km. Rankantis kitą automobilį, vienas iš svarbiausių mums kriterijų yra SAUGUMAS. Antras kriterijus - PINIGAI, kuriuos galime tam skirti (11 000 - 14 000 Lt). Kiti kriterijai mažiau svarbesni bet irgi svarbūs - ekonomiškumas (kuro sąnaudos + išlaikymas t.y. remontai), komfortas. Teko atkreipti man dėmesį į Volvo modelius. Norėčiau visų jūsų pagalbos padedant spręsti man šią dilemą. Įdomu būtų sužinoti trūkumus ir privalumus S60 ir S80 modelių. Iš anksto dėkoju.

Temoje 5 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti