Klubo siena - Mano Volvo

96 m. 850 sedanas galiniu dureliu stiklo keitimas

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
twilight
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2009 Bir 12 10:04
Auto: Volvo 850
Miestas: Århus DK - Klaipeda

96 m. 850 sedanas galiniu dureliu stiklo keitimas

Standartinė twilight »

Sveiki, sian is ryto atsikeles i darba buvau maloniai nustebintas - pasidarbavo kazkas akmeniu i mano priekini (aciu dievui vazineti imanoma) ir galiniu dureliu stikla (sutrupino visiskai). Norejau paklausti gal kas nuosekliai ir smulkiai galetu papasakoti kaip sita stikla reiktu pakeisti. Pro kur kisti, ka pirma ir kaip primontuoti, kokiu papildomu medziagu reiks ir t.t. Kelimo mechanizmas - rankinis. Ketinu keisti pats kiemo salygomis, nes danijoj nzn kiek sumokeciau, o ir pasidomet galesiu tik darbo diena.

Dureles atsiardziau ir nusiemiau lovelius kur stiklas turi stoveti - ten su silikonu ar panasiais i guma klijais stiklas buvo iklijuotas ir praktiskai neimanoma iskrapstyti, Prasau patarkit kaip lovelius isvalyti ir paruosti naujam stiklui, su kokiu skiedikliu ar panasiai? Ar perkant is sroto imti su loveliais is karto, ar jie atitiks?

Dar norejau paklausti nuo kokiu modeliu ma… kad perskaityti visą login

Temoje 4 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti