Klubo siena - Mano Volvo

s40/v40 dureles

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
bamperis123
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2009 Gru 06 19:52
Auto: Volvo v40
Miestas: Pakruojis/Šiauliai

s40/v40 dureles

Standartinė bamperis123 »

Sveiki, nezinau ar jau buvo tokia tema, bet man idomu ar tinka S40 dureles V40 ir atvirksciai. :kolobki2_read
Taip pat ieskau kaires puses galiniu dureliu V40(arba S40 jei tinka :kolobki2_big_boss ) 98 metu, pilkos spalvos, nu ta spalva tokia idomi... zinau kad nuo 2000 skiriasi pilka spalva, nes pats dabar turiu isidejas 2000metu, po avarijos kitokiu neradau :kolobki2_dance perdazyt irgi neturiu galimybes reikalinga masina darbui, tai va gal kas turit? galim pamanyt pas mane geros bukles;) Gerai butu siauliai/panevezys :s23kad perskaityti visą login
v40 1.9TD 98m. wroooom wroooom

Temoje 1 atsakymas


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti